Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: All
sl: Vsi

en: Published
sl: Objavljeno

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
