Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Author
sq: Autori

en: Reset
sq: Rifillo

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Published
sq: Publikuar

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
