Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Author
sr: Аутор

en: Default
sr: Подразумевано

en: Components
sr: Компоненте

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
