Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: On
sv: På

en: Reset
sv: Återställ

en: Feed
sv: Innehållsflöde

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Default
sv: Förvald

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Components
sv: Komponenter

en: All
sv: Alla

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Changed
sv: Ändrad

en: New
sv: Ny

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Apply
sv: Applicera

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Offset
sv: Kompensera

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Pagination
sv: Paginering

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Text Formats
sv: Textformat

en: Asc
sv: Stigande

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Welcome!
sv: Välkommen!

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sv: Du har inte skapat någon innehållstyp ännu. Gå till sidan <a href="@create_content">skapa innehållstyp</a> för att lägga till en ny innehållstyp.

en: First page
sv: Första sidan

en: Page @items.current
sv: Sida @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: All content promoted to the front page.
sv: Allt innehåll som visas på startsidan.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
sv: Inget innehåll för framsidan har skapats ännu.<br />Följ <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">användarguiden</a> för att börja bygga din webbplats.
