Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Go to previous page
ta: முந்தைய பக்கத்திற்கு செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கத்திற்கு செல்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Go to first page
ta: தொடக்கப் பக்கத்திற்கு செல்க

en: Go to last page
ta: இறுதிப் பக்கத்திற்கு செல்க
