Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Author
te: రచయిత

en: Feed
te: ఫీడ్

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి

en: - All -
te: - అన్ని -
