Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: On
th: เปิด

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: All
th: ทั้งหมด

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Off
th: ปิด

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Text Formats
th: รูปแบบข้อความ

en: First page
th: หน้าแรก
