Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: ,
ug: ،

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت

en: Text Formats
ug: تېكىست فورماتى
