Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (30 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Author
vi: Tác giả

en: On
vi: Bật

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Feed
vi: Nguồn tin

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Default
vi: Mặc định

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: All
vi: Tất cả

en: Off
vi: Tắt

en: Published
vi: Đã công bố

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: New
vi: Mới

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Previous page
vi: Trang trước

en: Text Formats
vi: Các định dạng văn bản

en: Asc
vi: Tăng dần
