Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: none
ar: لا شيء

en: Position
ar: الوضع

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: About
ar: حول
