Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Center
es: Centrado

en: none
es: ninguno

en: Position
es: Posición

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: About
es: Acerca de
