Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Center
fr: Centre

en: none
fr: aucun(e)

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: About
fr: À propos
