Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: none
oc: pas cap

en: Position
oc: Posicion

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: About
oc: A prepaus
