Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: none
ta: இல்லை

en: Position
ta: இடம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: About
ta: பற்றி
