Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: none
az: yoxdur

en: Position
az: Vəzifə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: About
az: Haqqında
