Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: none
be: няма

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: About
be: Аб
