Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: none
bo: མེད

en: Position
bo: གནས་ས

en: Left
bo: གཡོན

en: About
bo: གསལ་བཤད
