Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: none
ca: cap

en: Position
ca: Posició

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: About
ca: Detalls
