Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: none
da: ingen

en: Position
da: Placering

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: About
da: Om
