Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: None
de: Keine

en: Center
de: Zentriert

en: none
de: keine

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Button Text Color
de: Textfarbe der Schaltfläche

en: About
de: Über
