Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: none
el: κανένα

en: Position
el: Θέση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: About
el: Περί
