Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: none
et: puudub

en: Position
et: Asukoht

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: About
et: Programmist
