Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: none
eu: bat ere ez

en: Position
eu: Kokapena

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: About
eu: (r)i buruz
