Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: none
fi: ei yhtään

en: Position
fi: Sijoitus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: About
fi: Tietoja

en: Banner Text
fi: Banneriteksti

en: Banner Position
fi: Bannerin sijainti
