Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: none
gl: ningún

en: Position
gl: Posición

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: About
gl: Información
