Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: About
gu: વિશે
