Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: none
he: ללא

en: Position
he: מיקום

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: About
he: אודות
