Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: none
hr: ništa

en: Position
hr: Pozicija

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: About
hr: Opis
