Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Center
hu: Középen

en: none
hu: nincs

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: About
hu: Leírás
