Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: None
id: Tiada

en: Center
id: Tengah

en: none
id: tidak ada

en: Position
id: Posisi

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: About
id: Tentang
