Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: none
is: engin

en: Position
is: Staðsetning

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: About
is: Um
