Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Center
it: Centro

en: none
it: nessuno

en: Position
it: Posizione

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: About
it: Informazioni
