Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: none
ja: なし

en: Position
ja: ポジション

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: About
ja: アバウト
