Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: None
jv: Nihil

en: none
jv: ora ana

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: About
jv: Ngenani
