Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: none
ka: არცერთი

en: Position
ka: პოციზია

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
