Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: none
ku: هیچ

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە
