Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: none
lt: joks

en: Position
lt: Pozicija

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: About
lt: Apie
