Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: none
lv: neviens

en: Position
lv: Pozīcija

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: About
lv: Par
