Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: none
nl: geen

en: Position
nl: Positie

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Button Text Color
nl: Tekstkleur van de knop

en: About
nl: Over
