Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: none
pl: brak

en: Position
pl: Pozycja

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: About
pl: O stronie
