Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: none
fa: هیچ

en: Position
fa: موقعیت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: About
fa: درباره
