Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Position
ps: ځاى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: About
ps: په اړه
