Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Center
pt: Central

en: none
pt: nenhum

en: Position
pt: Posição

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: About
pt: Sobre
