Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: none
ro: nimic

en: Position
ro: Poziție

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: About
ro: Despre
