Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: None
ru: Нет

en: Center
ru: Центр

en: none
ru: нет

en: Position
ru: Позиция

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: About
ru: Информация

en: Close Button Color
ru: Цвет кнопки Закрыть
