Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: none
sk: žiadne

en: Position
sk: Pozícia

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: About
sk: Informácie o
