Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: none
sv: ingen

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: About
sv: Om
