Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Position
te: స్థానం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: About
te: గురించి
