Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: none
tr: hiçbiri

en: Position
tr: Konum

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: About
tr: Hakkında
