Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: None
uk: Немає

en: Center
uk: По центру

en: none
uk: немає

en: Position
uk: Позиція

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: About
uk: Про модуль
